Djed i baka su se posvađali. Baka je bila toliko ljuta da nije htjela razgovarati s djedom.
Idućeg je dana djed zaboravio svađu. Ali se baka uopće nije obazirala na djeda i nije htjela govoriti. Štogod bi on učinio da ona progovori, ostalo bi bez uspjeha.
Djed je napokon stao prevrtati po policama i ladicama. Trajalo je to nekoliko minuta, i baka se više nije mogla suzdržati:
- Ma, što to tražiš?
- Hvala Bogu! Našao sam. Tražio sam tvoj glas! - odgovori djed s nestašnim smiješkom.
subota, 31. prosinca 2016.
nedjelja, 4. prosinca 2016.
Ella&Medo
Tek što je Ella skočila na krevet, medo ljutito zabrunda: – Ne misliš valjda noćas spavati?
– Naravno da mislim!
– Naravno da mislim!
– Uaaa! – zaplače medo. – Jadan ja!
- – Ma što ti je, maleni?⭌
– Ali ovo nije svaka noć, nego noć medvjeda, a u noći medvjeda nitko ne smije zaspati prije nego što otkuca dvanaest sati, jer ako zaspi prije dvanaest sati narast će mu dugačke uši…?
– Dugačke uši? Misliš dugačke kao u magarca?
– Ne! Kao u zeca.
– Uh, to je još gore. Znači, nema spavanja do ponoći?
– Ne! Kao u zeca.
– Uh, to je još gore. Znači, nema spavanja do ponoći?
– Ni slučajno!
– Jesi li ti siguran da je noć medvjeda baš noćas?
– Nisam.
– Može li onda noć medvjeda biti sutra?
– Može!
– Laku noć, medo!
– Laku noć, Ella!
– Jesi li ti siguran da je noć medvjeda baš noćas?
– Nisam.
– Može li onda noć medvjeda biti sutra?
– Može!
– Laku noć, medo!
– Laku noć, Ella!
Pretplati se na:
Postovi (Atom)

